خانه » اقتصادی » گران شدن کرایه تاکسی در تهران از ۱۲ خرداد اجرا می شود

گران شدن کرایه تاکسی در تهران از ۱۲ خرداد اجرا می شود

گران شدن کرایه تاکسی در تهران از ۱۲ خرداد اجرا می شود

گران شدن کرایه تاکسی در تهران از 12 خرداد اجرا می شود

بسیاری از ما برای رفت و آمد حداقل برای یکبار هم که شده باشد سوار تاکسی شده ایم تعدادی از ما هم که خیلی از این این وسیله نقلیه برای رفت و آمد استفاده می کنیم تعدادی از ما هم امرار معاشمان از هم وسیله نقلیه است

گران شدن کرایه تاکسی در تهران

علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی از اجرای مصوبه شورای شهر تهران در خصوص کرایه تاکسی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: نرخ‌های جدید کرایه تاکسی در سال ۹۷ از روز شنبه ۱۲ خردادماه اجرا خواهد شد. چاپ و توزیع برچسب‌های جدید بر روی حدود ۸۰ هزار تاکسی پایتخت آغاز شده و ظرف هفته آتی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مبنای افزایش کرایه تاکسی‌ها در شهر تهران نرخ اعلام شده در برچسب‌های نصب شده بر روی تابلوهای خطوط و شیشه جلوی تاکسی‌هاست، گفت: علاوه بر این در خطوطی که پرداخت الکترونیکی موبایلی از سال گذشته با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان راه‌اندازی شده‌ است، اعمال نرخ‌های جدید از طریق سامانه مرکزی انجام خواهد شد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: مصوبه نرخ کرایه تاکسی امسال بر پایه مدل اقتصادی تاکسیرانی و بر پایه محاسبات قیمت تمام شده سفر بوده و به همین دلیل هم برای شهروندان و هم برای تاکسیرانان به عدالت نزدیک‌تر است.

وی تصریح کرد: شهروندان تهرانی برای اطلاع از نرخ‌های سال ۹۷ علاوه بر برچسب‌های کرایه در تاکسی‌ها، تابلوهای خطوط و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی می‌توانند به سایت سازمان تاکسیرانی نیز مراجعه کنند.

به گفته قنادان، سامانه شکایات شهرداری تهران ۱۸۸۸ آماده رسیدگی به هرگونه مشکل شهروندان تهرانی در خصوص اجرای کرایه‌های جدید خواهد بود.

گران شدن کرایه تاکسی در تهران از ۱۲ خرداد اجرا می شود

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*